49 Yıllık Tecrübesi İle Bir Haberleşme Klasiği...
Haberler ve Duyurular
ESKİŞEHİR ELEKTRİK İŞLERİ
Yayınlanma Tarihi:3.2.2018 14:23:41
Her türlü elektrik işleri için en doğru adres, ÖZTÜRK TELEFON - ELEKTRİK


DETAY

Eskişehir Güvenlik Kamera Sistemleri
Yayınlanma Tarihi:17.9.2013 12:10:54
Eskişehir'de Güvenlik Kamera Sistemlerinde ilk akla gelen firma Öztürk Telefon.


Güvenlik kamera sistemlerinin donanım ve kurulum maliyetlerinin ucuzlaması ile birlikte artık her mekanda kameraları görmek mümkün olabiliyor.  Ancak herkesin kurarken hayal ettikleri faydalar ile sistemin kullanılması ile birlikte ortaya çıkan sonuçlar arasında tam bir uçurum var.
Güvenlik kamera sistemleri doğru şekilde kurulmaz ise caydırıcılık özelliği dışında hiç bir fayda sağlamaz. Görüntünün delil olarak kullanılabilmesi için her şeyden önce, tanıklık ettiği olayla ilgili net bilgiler içermesi gerekir. Binaya giren bir hırsızın yakalanabilmesi, kuyumcu dükkanından altın çalmaya çalışan şahsın tespit edilebilmesi, alışveriş merkezlerini ve ATM cihazlarını mesken edinmiş dolandırıcıların tespit edilebilmesi için amaca uygun güvenlik kamera sisteminin kurulması şarttır.
Yukarıda belirtilen örnekler çok sayıda artırılabilir. Bu nedenle her şeyden önce güvenlik kamera sistemin kurulma amacı ve sistem kurulduktan sonra beklenen fayda net olarak belirlenmelidir.

İnternetten Takip
Yayınlanma Tarihi:1.9.2013 15:19:18
Ev site güvenlik görüntülerini internetten izleyebilme
Akıllı Ev Otomasyon Çözümleri
Yayınlanma Tarihi:1.9.2013 15:15:35
Güvenlik Kamera Montaj ve Çözümleri


Akıllı ev otomasyon çözüm ve servisliği, Kamera montaj ve çözümleri, ev ve işleri alarm güvenlik sistemleri, Apartman Ses/görüntü kamera güvenlik çözümleri

Apartman Site ve İş Yeri Güvenlik Sistemleri
Yayınlanma Tarihi:1.9.2013 15:10:10
Ev İşyeri Alarm Sistemleri


Eskişehirde İletişim Çözümleri, Bilişim Çözümleri, Apartman, Site Ses, Görüntü Sistemleri, Telekominikasyon, Ev ve işyeri güvenliği çözümleri, evlere siyah beyaz ya da renkli görüntülü konuşma sistemleri.