49 Yıllık Tecrübesi İle Bir Haberleşme Klasiği...
Şirketimiz

Öztürk Telefon Şirket Profili

  • Öztürktelefon 1969 yılında Eskişehir merkez olmak üzere, bölge illere de (Kütahya-Bilecik) kurulmuş asıl konusu haberleşme olan bir firmadır.
  • Teknolojinin her döneminde bölgemizde kişisel ve kurumsal çözümleri en yeni ve en ekonomik şekilde hizmete sunmaktadır.
  • Firmamız bölgemizin en eski, en istikrarlı ve en güvenli kuruluşu olup, en yaygın telefon santral pazarına da sahiptir. Dünyada İletişim başdöndürücü bir hızla ilerlemektedir. Firmamız bu gelişmeleri yakından takip etmekte ve çözüm sunmak, ürünün kaliteli olması ve teknik servis hizmetleri vb. gibi firmanın güvenilir bir firma olmasındaki etkenlerde bu gelişmelerden de hat safhada istifade etmektedir.
  • Ülkemizde ses ve veri iletişim pazarında irili ufaklı pek çok firma ve bu firmaların markaları ve modelleri bulunmaktadır. "Siemens-Alcatel-Multitek-Karel-Universal-Telpaş-Tesan-Öztelkum" vb. başlıca hizmet sunan firmalardır. Öztürktelefon başta bu firmaların ürünleri olmak üzere daha bir çok firmanın ürünlerini sizlere ulaştırmaktadır. Haberleşmede ses iletişimiyle sınırla kalmayan firmamız veri iletişim hizmetlerinde de sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Öztürk Telefon Kalite Politikamız

  • Şirketimiz faaliyetlerine TOPLAM KALİTE YÖNETİMİ yön vermektedir. Öztürktelefon müşterilerinin çeşitlilik ve artış gösteren taleplerini karşılayabilmek için bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri takip edip alt yapısını sürekli geliştirmektedir.
  • Öztürk telefon çeyrek asırı aşkın tecrübesi ve 3000'i aşkın kurumsal müşterisi ile bölgemizin %60 telefon ve servis hizmetlerini karşılayan TKY'ye önem veren, ona yatırım yapan bir kuruluştur.

Öztürk Telefon Misyonumuz

  • Tüm ürün ve hizmetlerimizde, projelendirme aşamasından son kullanıcıya sunulmasına kadar TKY standartları doğrultusunda müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlayarak her zaman daha iyisini sunmaktadır.